ROMB CIRCLE

1

Sujunkite, sutvirtinkite su varžtais:

AK su AD

VK su VD

A - apatinė dalis

V - viršutinė dalis

K - kairė pusė

D - dešinė pusė

01.jpg

3

Analogiškai sukiškite į atitinkamas viršutinės dalies skylutes. Tik čia prisukite kol kas ne iki galo, o tik truputį. Turi laikytis, bet turėti laisvumo.

Jeigu skylutės viršutinėje ir apatinėje dalyje nesutampa, vadinasi nesutampa kairė ir dešinė pusės, patikrinkite ir apsukite, kad būtų teisingai (pirmas žingsnis).

02.jpg

5

Jūs turite 4 trumpus ir sunkesnius kvadratinius vamzdelius, tai atraminės kojos, kurios prisukamos dėl papildomo tvirtumo.

Jas reikia įsukti į apatinę dalį iš šonų, dviejose vietose (ten rasite skylutes) ir iš abiejų pusių.

04.jpg

2

Jūs turite atskirai supakuotas (į dvį dalis) vamzdelius. Nesumaišykite jų tarpusavyje.

Pasiimkite tuos vamzdelius, kurių pakuotėje yra mažiau, įdekite pradžioje į kraštines skylutės apatinėje dalyje ir sutvirtinkite su varžtais. Po to įdekite į visas kitas skylutes apatinėje dalyje, kurios pragrežtos kiaurai (kas 4-tą arba kas 5- tą).  Dekite po vieną ir virtai prisukite su varžtais.

Sienelė kol kas turi gulėti ant grindų (kad ji neapsibraižytų, nerinktite ant abrazyvinių paviršių, o tik ant lygių arba minkštų, pvz, ant žolės).

02.jpg

4

Pastatykite sienelę.

Į likusias skylutes sukiškite po vieną visus vamzdelius iš didesnės pakuotės.

Kaip tai padaryti: pradžioje įkiškite į apatinę skylutę, po to lengvai palenkite vamzdelį per vidurį, jis pasidaro trumpesnis, ir galite įkišti tuomet ir į viršutinę skylutę.

Padarykite tai su visais likusiais vamzdeliais. Jų tvirtinti su varžtais nereikia.

Kai visi vamzdeliai vietoje, vėl paguldykite sienelę ir iki galo užsukite varžtus viršutinėje dalyje.

03.jpg