NUOMOS SĄLYGOS IR TAISYKLĖS

My Post Copy 2-8.jpg

Nuomojamas dekoracijas galite pasiimti ir grąžinti patys nemokamai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, dauguma dekoracijų išsiardo patogiam transportavimui. Dekoracijas galite atsiimti dieną prieš šventę, grąžinti sekančią dieną arba pirmadienį.

Taip pat mes teikiame ir pristatymo paslaugas.

Orientacinės* pristatymo ir atsiėmimo kainos:

  • Vilniujs, Trakai, Molėtai, Jurbarkas - 60 eur (pristatomi užsakymai nuo 150 eur)

  • Druskininkai - 70 eur (užsakymai nuo 150 eur)

  • Kaunas 20-30 eur (užsakymai nuo 70 eur)

  • Alytus - 50 eur (užsakymai nuo 130 eur)

Į kainą įeina: pristatymas, surinkimas, papuošimas (mūsų turimomis dirbtinių gėlių kompozicijomis), išvežimas po renginio.

* Tiksli kaina priklauso nuo vietos ypatumų (pvz, atstumo nuo parkavimo vietos iki šventės vietos, ar bus reikalingas kelimas laiptais be lifto, parkavimo kainų ir pan.).

Apmokėjimo tvarka. Norint rezervuoti dekoracijas, pasirašoma nuomos sutartis bei sumokamas avansas, o prieš pasiimant sumokama likusi dalis bei užstatas, kuris grąžinamas po dekoracijų grąžinimo bei patikrinimo.

Dekoracijų sugadinimo atveju užstatas negrąžinamas. Dekoracijų pakuotė turi būti saugojama ir grąžinama kartu su dekoracijomis.

Jeigu dekoracijos buvo rezervuotos, tačiau negali būti išnuomotos (pvz. prieš tai dekoraciją turėję nuomininkai ją negrįžtamai sugadino ar prarado), nuomininkui siūlomos panašios dekoracijos arba grąžinamas avansas bei papildomai sumokama 30% nuo dekoracijos nuomos kainos.

Nuomojamos dekoracijos yra naudotos, jų buklė kinta priklausomai nuo naudojimo dažnumo.

DEKORACIJŲ ATSIĖMIMAS

(tik pagal išankstinius užsakymus)

  • Vilnius: Naujoji Riovonių 25

  • Kaunas: Islandijos pl. 217

  • Klaipėda: Šilutės pl. 105B